Vánoční kouzlení vůní

Usedám k počítači a chystám se pro vás napsat článek, který by dobře vystihl olejovou vánoční směs Holiday Joy. Pouštím si ke psaní písničku Janka Ledeckého Sliby se maj plnit o Vánocích.

Tato směs olejů má mnoho odstínů emocí. Jemně transformuje tu, která je zrovna pod povrchem. Zároveň kombinace divokého pomeranče, hřebíčku, skořice, jedličky, muškátového oříšku a vanilky pohladí a utěší, když je třeba. Nebo naopak ještě vás více rozzáří a podpoří radost, když jste zrovna na této emoční vlně.

Já se z té písničky dostávám do nostalgie. A to zrovna ve chvíli, kdy jsem se v dobré náladě chystala zvesela napsat o směsi Holiday Joy! Ach jo!

Kouzlení s vůněmi

Do mlžidla (tj. difuzér) nalévám vodu, přikapávám 3 kapky směsi Holiday Joy, zapínám a chci pokračovat ve psaní. Během několika sekund se místností rozlévá utěšující a objímající vůně. Zhluboka jsem si oddychla. Najednou začínám vnímat příliv energie. Dám si chvilku pauzu a pak budu pokračovat. Uvidíme, co to se mnou udělá?

Pocity

Vnímám tuto vůni jako uzemňující. No jasně! Vždyť právě proto napomáhá dostat človíčka do svého středu.

Snad vůně divokého pomeranče podpořila můj pocit radosti. Snad vůně skořice, hřebíčku a vanilky pohladila moji duši a snad jedlička pozdvihla mou mysl. Muškátový oříšek mám spojený s exotickými dálkami… Teď bych se asi zasnila 🙂

Ale ne! I vám musím popsat, jak směs olejů Holiday Joy používat, a tím vás podpořit, abyste ji také vyzkoušeli na vlastní čichové buňky.

Jak Holiday Joy používat?

Můžete využít difuzér DoTerra (nebo i jiný), láskyplně přezdívaný mlžidlo. DoTerrácké oleje se nedávají do běžných aroma lampiček, protože by se zbytečně ničily cenné látky, které obsahují. Jestli (zatím) mlžidlo nemáte, můžete si kapičku směsi nanést na šálu, šátek, čepici či svetr. Jen pozor, aby neměl bílou barvu, to byste působili, že jste se pokecali. Ale i kdyby, flíček pak v pohodě vyperete.

Kombinace těchto olejíčků mi připomíná Vánoce. Pro někoho veselé, pro jiného svátky plné nostalgie a vzpomínek. Tak či tak, Holiday Joy jistě udělá dobře vaší duši a to se přeci hodí vždycky! No ne?

Takže, krásný čas plný vůní vám přeji.