Každá Schüsslerova sůl podporuje jedno sluneční znamení. Která je ta Vaše?

Minerální látky definované Dr. Schüsslerem mají v sobě mnohem větší hloubku, než by se na první pohled mohlo zdát. Jistě si říkáte, jde o „nějaké“ minerály, které jsou pro vaše tělo a možná i psychiku důležité. Což je z jednoho úhlu pohledu pravda. Tyto minerální složky se však nacházejí nejen v lidských tělech, ale prostupují naše životy skrz na skrz. Můžeme je najít v zemi, ve vesmíru i v astrologickém cyklu planet či systému barevného světla a čaker. Vše do sebe dokonale zapadá.

V tomto článku se zaměřím na astrologii. Konceptem Schüsslerových solí v kombinaci s astrologií se zabýval následovník Dr. Schüsslera americký lékař Dr. George Washington Carey (1845 – 1924). Propojil systém Schüsslerových solí se slunečními znameními zvěrokruhu. Schüsslerových solí je 12. Slunečních znameních je také 12. Ke každému astrologickému znamení přiřadil jednu sůl dle jejích specifik. Vycházel z názoru, že konkrétní sůl přináši člověku v tom určitém znamení podporu a pomoc.

Podívejte se, která sůl spadá pod Vaše sluneční znamení

Sluneční znamení

Schüsslerova sůl

Beran

Kali phos

Býk

Nat sulph

Blíženci

Kali mur

Rak

Calc fluor

Lev

Mag phos

Panna

Kali sulph

Váhy

Nat phos

Štír

Calc sulph

Střelec

Silicea

Kozoroh

Calc phos

Vodnář

Nat mur

Ryby

Ferr phos

Astrologie mě baví již hodně dlouho. Samotnou mě proto zajímalo, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu souvisí se Schüsslerovými solemi. Jak nám mohou pomoci či podpořit? Základní poznatky jsem pro vás sepsala do brožurky „Schüsslerovy tkáňové soli pro sluneční znamení zvěrokruhu„. Můžete si ji stáhnout na této stránce http://dotekzdravi.cz/sluzby/