Úplněk a určité měsíční fáze nepřejí operačním zákrokům

Od té doby, co jsem se před lety z knih astroložky Lindy Goodmanové dozvěděla, jaký vliv mají na naše zdraví fáze Měsíce, pozoruji, zda tomu tak skutečně je. Není to těžké, protože mnoho lidí fázím Měsíce přikládá malý či lépe řečeno žádný vliv. Nevěří, že by jejich zdraví mohlo nějak významně ovlivňovat to, v jaké fázi svého cyklu se právě nachází Měsíc na obloze. Takže o „materiál“ na pozorování není nouze 🙂

Všeobecně pro všechny z nás je nevhodný den pro operace úplněk a dny kolem něj.

Cituji z knihy Lindy Goodmanové Hvězdná znamení:

„Od té doby, kdy je známo, že Luna (Měsíc) má sílu přemisťovat obrovské masy vod oceánů na Zemi, a od té doby, kdy je stejně uznávaným faktem skutečnost, že víc než osmdesát pět procent lidského těla tvoří voda, víme, že Luna (Měsíc) kontroluje naše tělo a emoce v takové míře, o jaké se většině lidí ani nesní. Operačním zákrokem se přeruší ještě neobjevené přílivové toky v těle. Jde o nepřirozený zásah do organismu, a otevření těla umožní vzduchu, aby vnikl donitř. Tak se tyto části těla, které jsou pod vlivem příslušného astrologického znamení, kterým v té době prochází Luna (Měsíc), stanou velmi citlivými a zranitelnými.

Zakladatel a otec medicíny Hippokrates velmi ostře varuje: „Nedotýkej se železem té části těla, která je ovládána znamením, kterým právě prochází Luna (Měsíc).“ V praxi to znamená neprovádět chirurgický zákrok na části pacientova těla, která je pod vlivem astrologického znamení, kterým právě prochází Měsíc.

Luna se zdržuje v každém znamení přibližně dva a půl dne a tato informace je snadno dostupná z astrologických tabulek nebo ze zahrádkářského almanachu.

Podle Hippokrata se neuposlechnutí tohoto zákona neodvratně projeví jednou ze tří možností selhání u každé operace, která je prováděna ve špatný čas: 1) komplikace, například infekce, 2) neobvykle pomalá a bolestivá rekonvalescence, 3) nevysvětlitelná smrt.

Důsledky prvních dvou možností jsou časté, důsledek třetí je vzácný a definitivní.“

Moje pozorování

Když člověk podstoupí v nemocnici operaci, ve většině případech se nejedná o jeden zákrok, ale v poměrně blízké době jich dotyčný z nějakých důvodů absolvuje hned několik. Často se stává, že jeden zákrok je v době nevhodného astrologického času a další ve vhodné době. Mohu potvrdit, zatím vždy tomu tak bylo, že chirurgický zákrok, který probíhal v nevhodném astrologickém čase, přinášel pacientovi nějakou komplikaci. Například se chirurgický zákrok nezdařil, byl neúčinný nebo rekonvalescence byla mnohem delší, namáhavější a bolestivější, než je při takovém typu operace běžné. Jestliže však ten samý člověk svůj další chirurgický zákrok podstoupil ve vhodném astrologickém čase, operace proběhla v pořádku a bez rekonvalescenční komplikace.

Možná si říkáte, jak budete svému lékaři vysvětlovat, že na operaci jít v daném termínu nemůžete, když na ni čekáte třeba již několik měsíců. Je tedy dobré znát své vhodné termíny dopředu a naplánovat operaci tak, aby vám astrologicky vyhovovala. Jestliže jste ve vodách astrologie začátečníkem, nechte si vhodné termíny spočítat astrologem, který se zabývá medicínskou astrologií.

Má osobní zkušenost

Paní doktorce bylo třeba narovinu říct, že nemůže moji babičku operovat, protože tomu nevyhovuje astrologická fáze měsíce. Asi vás nepřekvapí, že na nás koukala, jak na blázny. Tvrdila, že to nejde, že vše je naplánované, a basta! A ať si to rozhodne babička sama. Muselo jí být však jasné, že stará babička poznamenaná lékařskou autoritou na operaci kývne. Takže operace se měla konat. Odvezli ji na sál. Zároveň operační tým věděl, že za ní stojí nějací „potrhlí“ příbuzní, kteří tvrdí, že operace v ten den pro ni není z astrologického hlediska vhodná. Píchli jí injekci, ale nějak se to nepodařilo. No dobře. Chtěli jí píchnout druhou injekci, zase to nějak nešlo. Tak rychle rozhodli: Dnes operovat nebudeme, musíme to odložit na jindy! Takže vše pro babičku dopadlo naštěstí dobře.

Nadruhou stranu znám vědomého lékaře, kterému mohu bez obav říci: „Příští týden nemohu přijít, bude úplněk“. On pak bez mrknutí oka otočí list v diáři a řekne: „Takže ten další týden by to šlo…“