Úleva pro ženy

V tomto článku se s vámi podělím o super účinnou kombinaci Australských květových esencí, která pomáhá ženám lépe zvládat nepříjemné návaly v období jejich přechodu či menopauzy.

Pro normální fungování

Spoustě z nich zabírá právě Woman esence (esence Žena), kdy i těžké příznaky přechodového návalu jakoby zázrakem odeznívají. Samy ženy říkaly, že tyto kapičky jsou pro ně zázrak a že nerozumí tomu, jak po „nějakých“ kapičkách může nastat taková úleva, ale hlavně, že fungují. U některých zapůsobila esence rychle a návaly se velmi eliminovaly či odezněly úplně. Jiné ji potřebovaly užívat dlouhodobě. Braly ji však rády, protože mohly, jak samy říkaly „normálně fungovat hlavně v zaměstnání, aby na ně šéf divně nekoukal, co jim je.“

Tip pro zesílení účinku

V silných přechodových návalových stavech jsem vždy doporučovala k pravidelnému užívání esence Woman, 2x denně ráno a večer, si přidat ještě jako pojistku před návalem jednodruhovou esenci Mulla Mulla. A to kdykoliv, kdy žena cítila, že se nával začíná blížit. Esence Mulla Mulla vždy pomohla nával zastavit nebo alespoň ztlumit na zvládnutelnou mez v dennodenním fungování. Čím dříve si dotyčná žena esenci stihla vzít, tím byl účinek samozřejmě lepší.

Mladší ženy, čtěte teď pozorněji

Esence Woman se skládá z 10 esencí a jejich kombinace působí na ženy v různých směrech a oblastech. Přechodové návaly jsou pouze jedním příkladem, byť velmi podstatného blahodárného účinku této bezvadné kombinace. Všeobecně by se dalo říci, že ženám přináší vnitřní pohodu a dobrý pocit.

Na závěr mám ještě jedno doporučení. Trpíte-li na menstruační bolesti, užívání esence Woman vám může ve vašich dnech přinést značnou úlevu, že možná na menstruaci úplně zapomenete.

Stalo se velmi moderní zdůrazňovat cykličnost ženy a její vnitřní potřeby, kterým by měla vyhovět. Jenže, často to tak zatím v praxi v mnoha případech příliš uplatnit nelze. Stejně tak to je při přechodových návalech, kdy žena většinou ještě chodí do zaměstnání. Vnímám však, že právě esence Woman pomůže vyladit vnitřní prostředí ženy a uvést se přirozeně do většího klidu a pohody v běžných každodenních situacích.