Na únavu s Bazalkou

Cítíte se dobře? Máte plno energie? A najednou Vás z ničeho nic přepadne silná únava, že už se nemůžete na nic pořádně soustředit? Tento stav trvá třeba několik hodin a pak odezní zrovna tak, jak přišel? Jenže už je třeba večer, a tak si říkáte, co jsem to dnes vlastně dělal/la? Nechcete být se svou energií neustále jako na kolotoči?

Vyzkoušejte éterický olej Basil (Bazalka) od DoTerra. Tento olej patří mezi mé favority – pomocníky. Možná stejně dobře pomáhají také jiné značky, ale zrovna s touto mám výbornou zkušenost. Její intenzivně pronikavá vůně okamžitě začne aktivovat energii. Nemusí však každému vonět, proto než si Bazalku zakoupíte, vyzkoušejte, jestli to je ten Váš olej.

Ne nadarmo je Bazalka nazývána olejem obnovy

Jako první pomoc při náhlé únavě můžete k oleji přivonět a čichat, dokud Vám nebudete lépe a neucítíte, že energie opět stoupá nahoru a začínáte se na svět usmívat. Mám zkušenost, že Bazalka zabírá rychle. Je možné si kapičku oleje kápnout také do vody a postupně nápoj upíjet. Bazalka má nejen velmi pronikavou vůní, ale také chuť. Proto jedna kapička tohoto oleje v pohodě stačí na jednu lahev vody. Tento nápoj pomáhá kromě obnovy energie také při bolesti hlavy.