Důležité varování

Jistě jste zaznamenali, že když se například díváte dlouho do noci na televizi, pracujete celý den u počítače, strávíte hodiny na mobilním telefonu či jedete dlouhé hodiny autem, cítíte se pak unaveně. Chci vás seznámit s možností, jak rizika elektro smogu eliminovat. Představím vám proto kombinaci australských květových esencí, která se jmenuje Elekto essence.

Tato směs mi vyhovuje a používám ji téměř denně, i já někdy dlouhé hodiny strávím u počítače. Co si budeme povídat… 🙂 O zkušenost, kterou mám, se ráda podělím s vámi.

Vše, s čím pracuji, nejprve zkouším na sobě. Takže, když jsem v roce 2013 začala Australské esence studovat, musela jsem je samozřejmě otestovat. Příležitost se naskytla poměrně záhy. Potřebovala jsem si dojet nechat vystavit nový pas. Řekla jsem si: „Fajn. Pojedu MHD, tak kapičky proti elektromagnetickému smogu se mi budou náramně hodit. Uvidím, jak na mě zapůsobí?“ A pak nastal problém 🙂 Paní úřednice mi podle předepsaného nařízení potřebovala vzít otisky prstů. Nešlo to. Ani jeden prst se nechtěl nechat jejich „elektro“ zařízením lapit. Začínala jsem být nervózní, paní úřednice začínala být také nervózní… Pak se zamračeně zeptala: „Neberete náááhodooou nějaké léky???“ V tom mi to došlo! Za to může elektromagnetická směs Australských květových esencí! To se mi tedy povedlo! Doufám, že sem nebudu muset znovu… ach jo! Tak jsem ale jen pokrčila rameny, usmála se a překvapeně odpověděla: „Já??? Ne!!!“ Paní úřednice zakroutila hlavou a snažila se tedy mé prsty skenovat znovu. Nakonec se půlka jednoho prstu chytila. Tak to prý už bude stačit. Jak já byla ráda, že to se mnou nevzdala 🙂

Moje varování tedy zní: Neužívejte Elektro esenci, půjdete-li na otisky prstů nebo na nějaké vyšetření, kde se pracuje s přístroji, třeba rentgen.

Když skončím s prací u počítače, kápnu si pod jazyk 7 kapiček Elektro esence. Počítačová únava se rozplyne na lusknutí prstů.